środa, 4 lutego 2015

Top 10...filmów !

Hei !

Co tam u Was ? U mnie w porządku. Dzisiaj przychodzę do Was z top 10 moich ulubionych filmów, które mogłabym oglądać 100 razy i tak nigdy mi się nie znudzą. Mam nadzieje że się Wam spodobają i w wolnych chwilach oglądniecie któryś z nich :)1. Lucy
Podczas przemytu narkotyków w swoim organizmie Lucy przypadkowo zyskuje nadprzyrodzone zdolności.

2. Niezgodna
Przyszłość, w której społeczność składa się z pięciu frakcji na podstawie cech charakteru. Nastoletnia Tris zostaje przydzielona do kilku partii i uznana za zagrożenie.

3. Dawca pamięci 
W świecie bez wad oraz uczuć nastoletni Jonas zostaje wybrany i szkolony przez poplecznika, by stać się odbiorcą wspomnień ukrywanych przed społeczeństwem. Informacje o przeszłości sprawiają, że chłopak zaczyna inaczej patrzeć na otaczającą go rzeczywistość. 
4. Intruz
Przyszłość. Ludzkie ciała i umysły opanowują Dusze, które choć dobre, nie potrafią czuć. Melanie udaje się nauczyć tego swoją Wagabundę. 
5. Mój przyjaciel Hachiko
Profesor Parker Wilson poszukuje domu dla bezdomnego psa. Wkrótce między nim a zwierzęciem rodzi się niezwykła więź. 6. Niebo istnieje...naprawdę.
Mały chłopiec opowiada swoim rodzicom, jak podczas operacji opuścił ciało i odwiedził niebo.
7. Dary anioła: Miasto kości
Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed atakami demonów. 
8. Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournée Zwycięzców. Dowiadują się o fali zamieszek, do której przyczynili się, łamiąc reguły igrzysk.9. Jak wytresować smoka 
Chuderlawy Wiking przewróci porządek w wiosce, kiedy zamiast zabić w ramach inicjacji jakiegoś smoka, zaprzyjaźni się z najgroźniejszym z nich.10. Czarownica
Zdrada, której doświadczyła Diabolina, zmienia jej czyste serce w kamień. Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowo narodzoną córkę króla wrogiego królestwa.
A Wy jakie filmy polecacie ?
Buziaki ;**
Ola